Ümraniye Kurye

Ümraniye Kurye
Ümraniye Kurye
Ümraniye Kurye

Ümraniye Kurye Çamlıcanın hemen arka tarafında kalan bu ilçe çok büyük yüz ölçüme sahip olduğundan duduluyu Ümraniye merkezde arayanlar olmuştur. Ümraniye Kurye Biz Express moto kurye olarak bu ilçeye farklı ücret uygalamaktayız büyük bir alana sahip olduğından her mahalleye aynı ücret uygulamak uygun olmuyor. Ümraniye den İstanbula dağıtıma çıkan kuryelerimiz 3 saat içinde işleri bitirmektedirler. Ümraniye Kurye

Ümraniye, İstanbul ilinin ilçelerinden biridir. 

Ümraniye İstanbul’ un en hızlı kentleşen ve nüfusu hızla artan; köy ve yöre geleneklerinin de aynen muhafaza edildiği bir kentleşme örneğidir. Ümraniye Kurye İstanbul’un nüfus bakımından en kalabalık üçüncü, Anadolu Yakası‘nın en kalabalık ilçesidir.  12 Eylül Darbesi sonrasında Ümraniye Belediyesi fesh edilerek Üsküdar‘a bağlı şube müdürlüğüne dönüştürüldü.  1987 yılında ilçe olan Ümraniye’ de ilk yerel seçim 1989 yılında yapıldı.  İlçe 14 mahalle, 6 belde ve 4 köyden oluşur.  22 bin hektarlık bir yerleşim alanına sahiptir.  Ümraniye, ekonomik çeşitlilik açısından çok zengin bir yöredir.  Küçük imalat sanayisinden konfeksiyona, yedek parça ve ağaç ürünleri üretimine kadar çeşitlilik göstermektedir.

Ümraniye ilçesinde toplam 35 mahalle bulundu. Ümraniye Kurye

ÜmraniyeKurye,,,,,

İkitelli Kurye hakkında 46 makale
İkitelli Kurye Başakşehir ve küçükçekmece çevresinde kalan tüm mahallelere ve ikitelli organize san sitesi içerisinde moto kurye işleri yapan bir ltd.şti firmasıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın