Merter Kurye

Merter Kurye

Merter Kurye İstanbul içinde motor kurye ile taşınamayacak büyüklükte gönderileri, müşteri adresinden motor kurye ile alarak mesafe ve trafik durumuna göre gün içinde belli saatler arasında teslim ediyoruz. MerterKurye İstanbul’un yoğun trafiği ve iş hacminden dolayı aynı gün alım-teslim gerektiren durumlarda müşterilerimize express hizmet sunuyoruz. Merter kurye sisteminde, talebe göre acil,hızlı,moto,motorlu,kurye tahsisli hizmet veriyoruz.

      Avrupa yakasında,Topkapı surlarının dışındadır.

MerterKurye Burada bulunan ve Ahmet Merter e ait çiftlik imara açıldığnda semte çok sayıda bina yapılmıştır . Oluşan yerleşim Merter adıyla anılmaktadır. MerterKurye

Merter, İstanbul‘un Güngören ve Bahçelievler Belediyelerine bağlı bir semttir.

MESİAD (Merter Sanayici ve İşadamları Derneği)’a göre Merter bölgesi 500. 000 metrekare bir alanı kapsar ve 3. 700 kadar firmayi barındırır.  Merter’in komşuları: Güneyinde Zeytinburnu, Kuzeyinde Keresteciler sitesi ve Güngören, doğusunda Topkapı, batısında Bahçelievlerdir.

Merter’in kuruluşu 1960’lara dayanır.  O zamanlar üzüm bağları ve tarla olan bir yerdir. Şu an Veysel Karani Camii’nin olduğu yer merterin merkezidir.  1958 ve 1959 yılları kırkpınar ağalığı yapan Ahmet Merter büyük ve modern bir site kurma fikrini burda gerçekleştirir. MerterKurye

MerterKurye,,,,,

İkitelli Kurye hakkında 46 makale
İkitelli Kurye Başakşehir ve küçükçekmece çevresinde kalan tüm mahallelere ve ikitelli organize san sitesi içerisinde moto kurye işleri yapan bir ltd.şti firmasıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın