Küçükçekmece Kurye

Küçükçekmece Kurye
Küçükçekmece Kurye
Küçükçekmece Kurye
Küçükçekmece Kurye

Küçükçekmece Kurye İle bulunduğunuz ilçeden bir gönderinizi başka bir adrese taransfer etmek istediğinizde ne yapacağınızı düşünmeyin kara kara. Biz sizin işinizi Express olarak alır hemen bize bildirmiş olduğunuz farklı adrese götürmek için yola çıkarız daha sonra iş teslim olduğunda size bir mail veya cep telefonundan bilgi geçeriz.

Küçükçekmece, İstanbul‘un batısında aynı adlı gölün çevresinde kurulmuş bir ilçedir.  Küçükçekmece Kurye Batısında Avcılar ve Küçükçekmece gölü Kuzeyinde Başakşehir Doğusunda Bahçelievler ve Bakırköy Güneyinde Marmara Denizi vardır.  1987 yılında, ikisi köy (Kayabaşı ve Şamlar), 25’si mahalle olmak üzere toplam 27 yerleşim yeri Bakırköy ilçesinden ayrılarak kurulmuştur.  Bugünkü sınırlarına, 1992‘de Avcılar‘ın, 2009‘da Başakşehir‘in ilçe olmasıyla kavuşmuştur.  Küçükçekmece Kurye 2009 itibarıyla 21 mahalleden oluşmaktadır.  İstanbul‘un 39 ilçesi arasında yaşam kalitesi endeksi sıralamasında 12.  Sıradadır. [4][5]Marmara Denizi ve adını verdiği Küçükçekmece gölüne kıyısı vardır.

Ulaşım

TEM Otoyolu ve E5‘e yakınlığından dolayı ulaşım kolaydır.  Tüm ilçede İETT seferleri mevcuttur.  Sefaköy, Yeşilova ve Cennet Mahallesinde semtinde Metrobüs vardır ve yapılacak olan Marmaray‘ın ilk durağı Halkalı‘dır.

Küçükçekmece ilçesinde toplam 21 mahalle bulundu. Küçükçekmece Kurye

KüçükçekmeceKurye,,,,,

İkitelli Kurye hakkında 46 makale
İkitelli Kurye Başakşehir ve küçükçekmece çevresinde kalan tüm mahallelere ve ikitelli organize san sitesi içerisinde moto kurye işleri yapan bir ltd.şti firmasıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın