İkitelli Kurye

İkitelli Kurye
İkitelli Kurye
İkitelli Kurye

İkitelli Kurye İkitelliİstanbul‘un batısında Küçükçekmece ve Başakşehir sınırları içeresinde yer alan semt. İkitelli Kurye

Çalışmalarımızın ana konusu moto kurye olduğundan web sitemizde konuyla ilgili tüm detayları bulabilirisiniz. İkitelli Kurye müşterilerin evrak gönderi ücreti öğrenebilmeleri için Çok amaçlı bir panel hazırlatmışdır. Özel bir yazılım firmasına 2004 yılında içerisinde bir çok seçenek bulunan kolay kullanışlı bir fiyat paneli yaptırmış bulunmaktayız.

İkitelli Kurye Ekonomi açısından  kurye taşıma işlemi çok faydalı olduğu gibi zaman açısındanda çok önemli bir faaliyet olmaktadır. Bir ürünün bir yerden farklı bir yere transferi İstanbulda çok zahmetli bir iş olmaktadır. İkitelli Kurye olarak Bu işi yapabilecek bir sektör olmaktan gurur duymaktayız. Size ekonomi ve zaman kazandıracak olan İkitelli Kurye firması ile gönderi yapmak isterseniz 0212 270 20 40 numaradan bizimle irtibata geçiniz. İkitelli Kurye

Çalışma ile ilgili pratik bilgiler

  • Normal gönderileriniz Avrupa yakası 3 saat Anadolu yakası 4 saat içinde teslim edilir.
  • Express gönderiniz Arvupa yakası 1 saat Anadolu yakası 2 saat içinde teslim edilir.
  • Bir moto kurye 30x30x30 Ebatlarında 4 adet koli taşıyabilir.
  • Paket ve Express gönderiler extra ücrete tabidir.
  • Çalışma saatlerimiz sabah 9:00 akşam 18:00 dır.
  • Mesai saatleri dışında bir gönderiniz olursa extra ücret alınır.

1980’lerin başında Eminönü, Karaköy gibi semtlerde bulunan imalatcı ve sanayi sektörlerini şehir dışına taşımak için art arda başlayan İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde yer alan imalatcı siteleri ve İstoç ile 20 sene içinde çok büyük bir değişme göstermiştir. Bu sitelerin getirdiği gecekondulaşmanın yanında semt içinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Başakşehir isimli toplu konutların yapılması ve Olimpiyat Köyü ile Atatürk Olimpiyat Stadı için bu bölgenin seçilmesi ile çok hızlı bir gelişme yaşamıştır. Semte bağlı Mahalleler Mehmet Akif mahallesi, Atatürk mahallesi, Ziya Gökalp mahallesi olup son mahalle 2009’da Başakşehir’e geçmiştir.

Semtin nüfusu 1980’lerin başında yoğun göçle birlikte artmıştır.İkitelli Sanayi sitesi ile sanayide büyük bir ivme kazanmıştır.İETT‘nin merkezi 1986’da buraya taşınmıştır. İkitelli Organize Sanayi Bölgesinin yine bu tarihlerde temeli atılmıştır, ayrıca Başbakanlık Toplu Konutlarının yapımınıda 4 etap olacak şeklinde başlanmıştır. Tüm bunların temelini Başbakan Turgut Özal tarafından atılmıştır. Turgut Özal’ın en büyük projelerinden biri organize sanayi bölgesidir. Organize sanayi bölgesinde yer alan halı yıkama organize saniyi bölgeside bulunmaktadır. Yapı itibari ile Avrupa’nın en büyük organiza sanayi bölgesidir. Nasıl ki Adnan Menderes kendi adını taşıyan Aksaray‘daki Menderes Bulvarını yaptırdıysa, Turgut Özal da İkitelli Organize Sanayi Bölgesini yaptırmıştır.

İkitelli Kurye

İkitelli Kurye hakkında 46 makale
İkitelli Kurye Başakşehir ve küçükçekmece çevresinde kalan tüm mahallelere ve ikitelli organize san sitesi içerisinde moto kurye işleri yapan bir ltd.şti firmasıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*