Esenler Kurye

Esenler Kurye
Esenler Kurye
Esenler Kurye
Esenler Kurye

Esenler Kurye otogar içinde bir çok otobüs firmasına elden iş teslimatı yapmıştır . EsenlerKurye Böylelikle İstanbul dışındaki firma ve şahıslar İstanbula gelmeden buradaki işlerini kendileri almış gibi özenle adreslerine göndermekteyiz. Bulunduğunuz yerde hava alanı var ise bu işleri uçak kargo ile de gönderiyoruz. EsenlerKurye Siz bu kadar yolu gelmeyin bizi arayın biz size postalayalım. EsenlerKurye

Esenler, İstanbul‘un ilçelerinden biridir.  Kuzeyde Bayrampaşa, güneyde Güngören, güneydoğuda Zeytinburnu, batıda Bağcılar ilçeleriyle komşudur.  Esenler, 18 mahalleden oluşmaktadır ve yüzölçümü toplam 5. 227 hektardır.

Esenler Moto Kurye

Esenler, çevresindeki ilçelerden farklı olarak, sanayi merkezi olmaktan çok bir yerleşim merkezi özelliğindedir.  Esenler’i Davutpaşa yoluna bağlayan Ayazma yolu üzerindeki su kontrol kuyuları, şimdi Belediye oto Garajı olarak kullanılan Üçyüzlü, Ayazma Çeşmesi, Su Terazisi ve garaj içinde yıkık vaziyette olan Kilise güzel bir mimari örnek olarak karşımıza çıkar.  Esenler Merkez Camisi’nin karşısındaki Kilise kalıntısı restore edilerek günümüzde Dijital Kütüphane olarak hizmet vermektedir.   İstanbul surlarının yıkılmasından sonra bu bölge toprakları askeri bakımdan önem kazanmıştır.

EsenlerKurye,,,,,

İkitelli Kurye hakkında 46 makale
İkitelli Kurye Başakşehir ve küçükçekmece çevresinde kalan tüm mahallelere ve ikitelli organize san sitesi içerisinde moto kurye işleri yapan bir ltd.şti firmasıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın